| 教皇 a întrebat:

Cunosc un baiat care imi este un bun amic ne numin deja sora-frate.

De fiecare data cand ne vedem parca are o sclipire in ochi si devine stresat.

Are incredre in mine, mi-a demonstrat-o de multe ori. De fiecare daca cand imi spune cate un secret si il intreb de ce ai atata incredere in mine imi raspunde doar esti sora mea.

Am avut un conflic in liceu si m-am trezit cu el fara sa-l anunt, am aflat ca il sunase un coleg de clasa de care nu aveam habar ca il cunoaste, i-a batut paia care m-au jignit chiar daca stia ca va vizita sectia de politie.

Le-a spus celor din clasa ca cine ma va jignesti va avea de-a face cu el.

Azi m-a prezentat noilor prieteni, ei m-au intrebat cum e in liceul meu, le-am raspuns ca e rau si i-am intrebat daca mai au un loc si pentru mine unde invata, vechiul meu amic mi-a raspuns razand ca pentru mine oriunde e loc si daca ma mut la liceul lui ma face sefa.

Tin foarte mult la amicitia dintre noi pe care nu as vrea sa o rup.

Dar deseori am senzatia ca are sentimente profunde fata de mine.

Voi ce credeti e normal ceea ce v-am povestit pentru o amicitie?

Răspuns Câştigător
| FreeHugsXD a răspuns:

Salut. happy
Parerea mea este ca tine la tine mai mult ca la o iubita, nu amica. Vorbeste cu el, fa-l sa iti spuna ce simte pentru tine(dar nu-l stresa prea mult). Stii cum se spune...ca dintr-o frumoasa prietenie se naste o frumoasa poveste de iubire. So. GO ON GIRL! xD

2 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

S-r putea ca el sa simta altceva decat relatia frate -sora. Asa cred eu!

| Byencutza16 a răspuns:

Nu nu este ceva normal
eu cred ca te place mult chiar ffffffffffffff mult tongue