| oAnonim a întrebat:

Da stiu. poate par nebun. poate spuneti ca nu tin la sanatatea mea etc, Dar :
Maine dimineata ma voi trezi FOARTE devreme, ca sa ma imbrac gros(este foarte foarte frig afara si ninge in acest moment) si o sa merg pe jos cam 7km pana la prietena mea, deoarece ea mi-a spus ca nu a vazut niciun om de zapada anul asta, si vreau eu sa ii fac inainte sa se trezeasca, in fata casei, un om mare de zapada, care va scrie pe el "TE IUBESC" si langa o inimioara mare in zapada, care va scrie "ENORM DE MULT", iar cand surpriza este gata, sa o sun sa iasa pana afara ca are nevoie urgent o "colega" de-a ei(sa nu stie ca sunt eu la poarta), credeti ca ii va placea?(Da stiu ca o sa racesc dupa asta si imi asum riscul dar nu ma intereseaza sanatatea mea mai mult decat ma intereseaza ca fata pe care o iubesc sa fie fericita!)Am 17 ani, ea 16.

14 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Foarte foarte romantci si dragut, o idee geniala si minunata. O iubesti foarte mult se pare si garantat iti va sari in brate dupa aceasta surpriza placuta. S-ar putea sa se supere pe tine ca te-ai riscat atata, dar faptul ca faci un semenea gest minunat... deci am ramas fara cuvinte, mult noroc maine, ai grija de tine sa nu racesti.

| Bogdan1o a răspuns:

Foarte dragut din partea ta, un gest romantic
clar ii va placea, orice fata ar fi uimita...bafta
si imbracate gros...winking

| DeeaMarry a răspuns:

Draguta idee! Cu siguranta o sa ii placa, insa cred ca ai putea gasi si o modalitate de a-i spune cat de mult o iubesti, fara sa iti pui in pericol sanatatea!

| Phantasmagoria a răspuns:

Dafuqhappy oameni cu sufletele. E dragut ce vrei sa faci, vezi sa nu vada prietena ta ce a scris pe TPU ca ti s-a stricat surpriza.
Bravo! eu cred ca o sa fie foarte incantata. happy

| oAnonim explică (pentru Phantasmagoria):

Nu ii merge PCul momentan nu imi fac probleme pentru asta, mi-am aranjat deja hainele, este ora 22 si astept cu nerabdare sa ma sune sa ii recit poezia care i-am compus-o noua, iar pe urma sa ii spun ca vreau sa adorm devreme astazi(o va mira putin ca stateam foarte mult la telefon de obicei) Deci nu cred ca va strica cineva surpriza, si sper sa fie chiar foarte incantata cum spui tu, ne iubim foarte mult amandoi

| byankaa a răspuns:

Of :X:X:X doamne ce scump :X daca mi'ar face mie iubitul meu asta as fi inebunita dp el laughing bafta maine:*

| TheBaby a răspuns:

Bineînţeles, foarte draguţ din partea ta!
Eşti nebun dupa ea!
îmi place mult ideea ta...
Baftă! Ai grijă! happy

♥♥

| Duduluna a răspuns:

Deci pentru un baiat faci un gest uimitor pentru o fata, eu cred ca ii va placea la nebunie "happy:* si ar trebui sa iti pese si de sanatatea ta pentru ca daca vei fi bolnav nu cred ca o sa ii placa nici ei si nici tie

| Claudia1001 a răspuns:

Omg...e asa de dragut ce vrei tu sa faciiii, dar ai pus chestia asta pe TPU.ro doar ca sa ne spui ce vrei sa faci?, asta e putin ciudaat, adica in afara de faptul ca ne-ai inmuiat inima la toate, nu prea inteleg de ce ai mai stai sa zici chestia astawinking

| Cσcσ a răspuns:

Sigur o sa ii placa, ce dragut din partea ta.
Succes maine.

| rikkimady16 a răspuns:

E foarte dragut ce vrei sa faci! Daca as avea un prieten as fi nemaipomenit de fericita daca ar face asa ceva! cred ca o iubesti foarte multhappy

| UatDaFacx3 a răspuns:

Ododooo.cee dlaagutzz.o sa ii placaa dar daca e ca miine.o sa te certe putinn k ai iesiit pe vremeaa astaa sa ii facii ei poftele!

| hermina08 a răspuns:

Foarte dragut din partea ta.Sigur o sa i placa, mult succes!

| daniel_2012 a răspuns:

Sigur ca ai va placea nu cred ca exista fata sa nu ii placa asta fa-o si garantat iti va iesi.