| anonim_4396 a întrebat:

Daca actul sexual nu s-a terminat, nu se poate ca fata sa ramana gravida, nu? Mai ales fiind si protejati.

Răspuns Câştigător
| IonutBest a răspuns:

Nu se poate ca o fata sa ramana insarcinata daca baiatu nu si-a dat drumu in ea si mai ales daca era si protejat deci nu se poate...stai linistita daca e in cazu taubig grin

| Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm a răspuns (pentru IonutBest):

Nu e cazul meu, dar merci orium.happy

5 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Ba da, se poate, chiar daca barbatul nu a ejaculat in intriorul ei, pentru ca pe parcursul actului sexual se pot elibera picaturi de lichid spermatic, care CONTIN spermatozoizi.
Este mai putin periculos decat daca ejaculeaza inauntru insa exista un risc destul de maricel. Dintre 4 femei care fac asta timp de un an intreg 1 ramane gravida, din punct de vedere statistic.

| Sophiee a răspuns:

Atata timp cat te protejezi in timpul actului sexual folosind prezervativ/anticonceptionale etc nu ai cum sa ramai insarcinata. orice masura de contraceptie ofera 99, 9%protectiehappynu ai de ce sa iti faci griji happy

| ChioruL14 a răspuns:

Pfff ai lasat baiatul neterminat sad sau l-ai terminat cu gura?

| ChristtineA a răspuns:

Nu