| kudika152537 a întrebat:

Daca ai avut primul contact sexual, si nu ti-a curs deloc sange, si nici nu a durut prea tare, ce spuneti, mai esti sau nu virgina?:d

Răspuns Câştigător
| Daiana_1431 a răspuns:

Din moment ce te'a penetrat, nu numai esti.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca nu mai esti virgina. Virgina este o femeie care nu a avut nici un contact sexual.

| Floreenofficial a răspuns:

1.nu mai esti virgina pentru ca ti-ai inceput viata sexuala!
2. s-ar putea sa mai fii fiindca poate ai himenul elastic...

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu mai esti!

| A.be.ce a răspuns:

O fata este virgina pana in momentul in care are contact sexual. Tu ai avut, deci nu mai esti.

| Andd_5752 a răspuns:

Nu cred ca mai esti...ai vaginul f elastic si de aceea nu ti-a curs sange si nu te-a durut asa tare

| cristiannn_8836 a răspuns:

Din cate stiu, o data ce s-a produs "penetrarea" pentru prima data nu mai esti virgina, nu e necesar sa curga sange, si nici sa doara, dar de obicei mai curge putinhappy.
Daca dupa "penetrare" au mai avut loc si altele, in aceeasi seara/zi/etc... te asigur ca nu mai esti virgina!
Sper ca ai inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e o intrebare gen: Oare mama e virgina? Normal ca nu mai esti virgina, gata, treci in randul celorlalte. S-a mai dus una!