| Nicoo_8653 a întrebat:

Daca ai o scurgere vaginala, poti face sex? straight face

Răspuns Câştigător
| Crisu_7532 a răspuns:

Teoretic, scurgerea vaginala n-are nici o legatura cu sexul. deci poti sa ai contacte sexuale, cu conditia sa folosesti prezervative, da? scurgerea vaginala o ai tot timpul pentru ca e o metoda a organismului prin care mentine vaginul curat si lubrifiat. daca scurgerea vaginala are o consistenta branzoasa, un miros foarte neplacut si iti provoaca mancarimi sau senzatia de arsura, atunci ar trebui sa te prezinti la un medic ginecolog.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, cu prezervativ, pana iti termini tratamentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca poti! gaurica nu se astupa. daca nu te deranjeaza (usturimi si alte chestii). dar vezi sa nu-i dai cuiva vreun "cadou". du-te la ginecolog cat mai repede