| Lalalbegg a întrebat:

Daca am atins prezervativul si dupa mi am atins vaginul fara sa imi dau seama din greseala sunt sanse sa raman insarcinata.Mentionez ca am introdus degetul doar putin

3 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Pai depinde ce-ai facut cu prezervativul: ti-a curs ceva din interior, ai apucat strict exteriorul, pur si simplu ai incercat sa i-l dai jos, deci ai fi putut atinge partea interioara, dar cea dinspre baza penisului?

Mai conteaza si in ce perioada erai: Ovulatie, postovulatie, recent dupa menstruatie? Ca sunt multe variabile. Oricum, daca nu ai avut degetul plin de sperma si nici nu l-ai infipt calumea, cam zero sanse sa patesti ceva.

Stiu, e tentatie mare in acele momente, mai ales pentru noi, baietii, poate nici nu iti inchipui! Pot apare gesturi fine mai putin controlate, pur si simplu din instinct.

| Goete a răspuns:

Sunt caserita la un magazin - nu spun la care ca ar trebui sa te ucid daca as spune - si am atins prezervativul vandut si dupa am mers sa fac pis si nu era hartie; m-am sters cu degetul dar l-am introdus doar putin.
Asa m-am nascut.

| iulia0514 a răspuns:

Da sunt șanse ca 1 la 1000000 deci aproape nule dar na minuni se întâmplă în fiecare zi!