| RIKI20 a întrebat:

Prietenul meu dupa ce si a dat prezervativul jos s a murdarit de sperma pe un deget dupa s a sters cu un servetel parfumat si dupa a mai stat 5 minute si m a atins putin in zona intima bagandu mi degetul ce sanse sunt sa raman gravida fiind in perioada fertila?

Răspuns Câştigător
| anonimul0826 a răspuns:

Nu pentru a ramane insarcinata trebuie o cantitate de sperma mai mare si n-are cum daca s-a sters pe deget nu-ti fa griji

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca s-a sters nu cred ca ai vreo sansa sa ramai insarcinata chiar daca erai in perioada fertila

| Dizzyz a răspuns:

Nu

| anniebox16 a răspuns:

Nu.

| Azµre a răspuns:

Nu, proaste sunteți de la o vreme! Ar trebui să dea ăștia o lege cum să numai poți întreține acte sexuale sub 18 ani! și tot odată să fie o lege strictă! Mutilare ceva... numai așa poate vă învățați minte.

| Miriam55 a răspuns (pentru Azµre):

Nu depinde de varsta si nu cred ca este vina lor ca fac aceste greseli. Este vina societatii si faptul ca nu se preda sexologia la scoli. Generalizarea asta cu... "sub 18 ani" Hehe! Se poate intampla si mai tarziu, depinde de mentalitate.

| Azµre a răspuns (pentru Miriam55):

Înainte nu se preda nimic și nu era așa ca acum! Mass-media este de vină în prim plan și părinții fiindcă nu îi educă cum trebuie!

| adriang95 a răspuns:

Nu...

| melisa97 a răspuns:

Nu cred