| avon44 a întrebat:

Daca am facut dragoste cu prietenul meu pe 9 iar pe 13 mi-a venit menstruatia e posibil sa fiu insarcinata? am facut protejat.va multumesc!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata.

| Floreenofficial a răspuns:

Daca ati facut*o protejat nu ai cum sa fii insarcinata. big grin
decat daca s-a fi spart prezervativul si a ejaculat in tine.
cred ca ai o dergelare din cauza ca ai facut-o dar iti va trece!

| catthshshshs a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata din 2 motive:

1. ti-a venit menstruatia la 3 dupa contact
2. ati facut protejat.

| hehehe a răspuns:

Pai atata timp cat ti'a venit menstruatia, se mai pune problema ca esti insarcinata?

| Mr.Sex a răspuns:

Ai facut protejat? Ti-e frica ca s-a spart? Nu se intampla asa ceva, is mai rezistente ca titanul, daca ai folosit prezervative
Fundita