| htcggyu a întrebat:

Dacă am făcut-o cu partenerul meu și si-a dat drumul în prezervativ și după a continuat, pot rămâne însărcinată?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Da, exista sanse atunci cand nu folositi protectie.
https://www.sfatulmedicului.ro/......cina_17592

| Robert2526 a răspuns:

A contiuat avand prezervativul pus?

| Sistemulxxl a răspuns:

Posibil. Te casatoresti cu baiatul ala si gata.

| AlexIm123 a răspuns:

Daca nu s-a spălat bine după înainte de a continua, există șanse să fii rămas, cel mai bine ca sa ți dai seama fa un test de sarcina și dacă nu ți mai vine ciclu deloc e de înțeles că ai rămas sau daca n au trecut 48h de la contactul sexual sa iei pilula de a doua zi pentru a evita o posibilă sarcina, Multa grija pe viitor!