| ȘefuLaValută a întrebat:

Dacă am forțat "intrarea" foarte brutal deoarece era vaginul uscat iar fata se simte groaznic(credeam că e virgină și de aceea am continuat) e vreo problema dacă mai așteaptă 3-4 zile până să consulte un doctor? Nu de alta dar în zonă nu e nici un spital.

37 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De preludiu ai auzit? Sa o exciti pana se umezeste inauntru? Indiferent daca era virgina sau nu.Esti un ghiolban crescut la stână.Să se duca la medic fara sa mai astepte.

| ȘefuLaValută explică (pentru darrio2007):

Am auzit și practic.Dar eu eram înfierbântat, ea la fel, nu mi-am mai dat seama.Ce repede tragi tu concluzii.Iar de aștepți să se umezească unele, apoi aștepți până la pensie.Macar eu m-am simțit bine.

| Lav1niia a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Ce căcat de om poți să fii să spui că măcar tu te-ai simțit bine.

| darrio2007 a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Asa e. Ce mai conteaza cum se simte ea! Si o gaura in gard tot aia e.

| ȘefuLaValută explică (pentru darrio2007):

Contează cum se simte, dar am greșit amândoi, de ce ar fi numai vina mea? Că numai ea suportă consecințele, asta e.Cred că am terminat cu ocazia asta, îmi văd de ale mele și aia e

| ȘefuLaValută explică (pentru Lav1niia):

Nu-s egoist, am vrut să subliniez că nu a fost chiar degeaba. și până la urmă și ea a insistat, vina nu-mi aparține poate nici pe jumate

| PsihoSex a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Alta data sa cumperi si sa ai la indemana Durex Play lubrifiant 2 in 1! Graba strica treaba!

| PsihoSex a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

"Si ea a insistat"?! Oare?! Si chiar asa sa fie, iti era asa de greu, intre 2 saruturi sa o intrebi daca s-a udat, sau sa verifici digital direct la sursa?! Presupun ca erai foarte curat pe maini. Te-ai gandit cum ai ramas in memoria ei si cum o sa te pomeneasca de acum inainte, in memorie, sau explicand altui succesor de ce poate are/va avea si in viitor probleme, si din cauza fazei uscate cu tine?! In loc sa isi aduca aminte cu drag si emotii pozitive de tine.

| ȘefuLaValută explică (pentru PsihoSex):

N-am știut unde se ajunge în seara aia, nici n-aveam la îndemână vreun magazin, matol....asta e, îmi pare puțin rău acum dar faptul e consumat

| PsihoSex a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Omule, tine minte-aste cuvinte! In relatii, in medicina si circulatie rutiera, cea mai Imporanta este Prevederea/Preventia si anticiparea a ceea ce se poate intampla negativ, ca sa le eviti! E si mult mai ieftin si mult mai bine, decat sa "repari/vindeci".

| Oana92 a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Om al pesterii ce esti, daca astepti pana la pensie ca "unele sa se umezeasca" problema e la tine, nu la ele. Tu esti de vina, ca habar n-ai sa exciti o femeie!

| ȘefuLaValută explică (pentru Oana92):

Crede-ma ca stiu.Dar aici a fost o conjunctură.Și e mai mult datoria ei să-și apere pielea nu a mea

| Oana92 a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Cu riscul sa imi fie suspendat contul trebuie sa iti spun ce cred: esti un mare idiot!

| ȘefuLaValută explică (pentru Oana92):

Da' de ce dragă? Numai eu trebuie să fiu responsabil? Ia nu mai fiți ipocrite

| Oana92 a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Ai dreptate...si ea trebuia sa fie responsabila. Gen sa aiba o vaza la indemna sa iti dea cu ea in cap pentru ca te comporti ca un taran!

| ȘefuLaValută explică (pentru Oana92):

Țăranii îs oameni cu bun simț.De ce m-ar fi lovit?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai fortat culoarea galbenă a semaforului electric, rușinică rușinică

| ȘefuLaValută explică (pentru CristiDinBucuresti):

E o întrebare destul de serioasă, crezi ce vrei. Ești trans de ai poze cu pantofi cu toc?

| Florentina9210 a răspuns:

Inainte sa chinui fata ar trebui sa te documentezi pe net. Exista lubrifianti, nu intri asa ca dobitocul. E dureros, oarecum. Sa mearga la spital cat mai repede.
Cum adica nu e niciun spital in zona? stati pe camp?

| ȘefuLaValută explică (pentru Florentina9210):

Oarecum.Deci poate rezolva singură problema.Nu sunt în România dacă întrebi de spital, locul e destul de izolat

| Florentina9210 a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Suna la urgente.

| ȘefuLaValută explică (pentru Florentina9210):

Și știu numărul de aici. să se descurce, îi dau numărul meu să mă contacteze dacă e ceva și dacă în următoarea lună nu mă sună îmi văd de ale mele.și nu cred că e atât de urgent

| Florentina9210 a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Ce egoist esti. Macar o iubesti?

| ȘefuLaValută explică (pentru Florentina9210):

Nu, doar o aventură.Dar nu-s târlan să o las în drum cum s-ar spune.Și nu-s deloc egoist

| Florentina9210 a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Am inteles. Deci nu era virgina? Daca ar fi fost, ai fi fost mai atent cu ea?

| ȘefuLaValută explică (pentru Florentina9210):

Chestionar, ce e aici? Normal, când am văzut sânge am zis că e virgină și e normal deși era puțin probabil.Am aflat mai puțin că nu era, doar că e puțin strâmtă, a mea foarte groasă, ea uscată și abțiguită nu-mi trebuie să știu mai mult.Asta e, o lecție în special pentru ea

| ȘefuLaValută explică (pentru ȘefuLaValută):

Mai târziu* nu mai puțin

| ȘefuLaValută explică (pentru ȘefuLaValută):

Mai târziu nu mai puțin

| SatanLovesYou a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Mai repede esti sefu' la vacuta (vacute). laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa ii dai niste limbi sau mai bine sa folosesti un lubrifiant. Ar trebui sa te informezi inainte sa chinui fata.

| SatanLovesYou a răspuns:

Ce bulangiu laughing))

| Lav1niia a răspuns:

Ai auzit de preludiu? de ce ai chinui o persoană în halul ăla?

| ȘefuLaValută explică (pentru Lav1niia):

Eram grăbiți.Nu știu totuși cât de dureros poate fi

| Lav1niia a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Păi dacă erați grăbiți nu trebuia să o faceți deloc. Doare foarte tare fără preludiu, gândește și tu puțin.

| humuhumunukuakuapua a răspuns:

Daca sangereaza spre binele ei nu ar trebui sa astepte... daca nu, va avea un incomfort cateva zile si ar trebui sa treaca.

| ȘefuLaValută explică (pentru humuhumunukuakuapua):

Sângerează.Dureri mari.Nu mi-e iubită dar nici să o las așa n-aș vrea însă dacă nu am cum să o ajut, asta e, life goes on

| humuhumunukuakuapua a răspuns:

Nu stiu ce a fost acolo ce ati facut ea dc a permis dar sa isi caute medic...atat am de zis...este internet gasiti si ar fi dragut sa te asiguri ca e in regula inainte sa iti vezi de drum sa nu te acuze de viol sau alte chestii.