| Roooxxxanaaa08 a întrebat:

Daca am fost la iubitul meu si cand venea sa ejaculeze a ejaculat la mine-n gura. Exista riscul sa ramana cativa spermatozoizi in penis? Pentru ca dupa ce a ejaculat a baga-o iar in mine fara prezervativ si ma tem sa nu fi ramas spermatozoizi de cand a ejaculat. (Mentionez ca mi-a trecut ciclul duminica 25.04)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi pe deplin linistita si lipsita de orice ingrijorare in [rivinta riscului de a ramane insarcinata. In cazul in care de obicei ciclul tau menstrual are de fiecare data lungimea mai mare de 25-26 de zile, inseamna ca puteti sa repetati aceasta ''schema'' fara nicio retinere si in uratoarele 3-4 zile adica pana in ziua de 1 Mai. big grin

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Te incurajez sa nu mai faci sex fara casatorie si daca acum cel mai probabil bu esti insarcinata, nu stii cand te ia valul, nu e voia lui Dumbexru sa trauesti mereu in acest stres.

| mihai69 a răspuns:

Câțiva?!? Chiar o armată!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ciclul s-a terminat pe 25 febr. nu poti sa ramai gravida.

| Teo29 a răspuns:

Acum nu mai esti gravida, dar pe viitor, nu o mai faceti fara prezervativ...
nu riscati inutil!

| SladeFTW a răspuns (pentru Teo29):

Ai riscat tu pentru ea, ca vad ca ai un accesoriu nedorit in poza

| Maestro003 a răspuns:

Unele întrebări sunt stupide și foarte amuzante ))