| anonim_4396 a întrebat:

Daca am simitit ca trebuie s ejaculez si am ejaculat afara exista posibilitatea de a fi ejaculat putin si inauntru?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, exista o posibilitate foarte mare. Daca esti incepator, aproape 100%.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Putin mai mult!

| canarita a răspuns:

Pe tavan te-ai uitat?

| covexrobu a răspuns:

Pai asta tu trebuie sa stii nu am fost in locul tau ca sa iti putem spune. Nu am facut eu sau altul sex in locul tau si nu avem de unde sa ne dam cu parerea. Este posibil sa fii dat si inauntru pentru ca de multe ori nu simti prea bine ca vine sau nu.

| maya_1276 a răspuns:

Posibilitate exista 100%.lichidul preejaculator contine o cantitate mica de spermatozoizi. cel mai bine ar fi pentru linistea voastra sa .isi faca un test de sarcina dupa 12 zile de la actul sexual... aveti grija pe viitor.protejati-va daca vreti sa nu va distruge-ti viitorul... aveti grija de voi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe capul penisului puteau sa "se relaxeze" niste spermatozoizi chiar daca tu nu ai ejaculat inca. Deci PREZERVATIV scrie pe voi de acum inainte.
Chiar vreti sa ajungeti sa va distrugeti vietile la varste fragede? Sau tie chiar nu iti pasa de fata respectiva?