| alex9101 a întrebat:

Daca am vazut ca o fata ma trage cu ochiul si cred ca ma place si fetele din clasa ei spun ca ea ma place oare ea chair ma place? sau daca o intreb daca vrea sa fie impreuna cu mine cad de prost?

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce sa nu o intrebi? De ce sa pici prost? Merita sa incerci!

| marinela92 a răspuns:

Cum sa pici prost daca o intrebi? nu trage de timp de ce sa-ti complici viata daca ai doar una? din intrebarea ta am dedus ca si tie ti-ar cam face plaacere smugsmug sa stai cu ea ...asa ca daca o sa ramaneti intr-un loc mai retras ai putea sa o intrebi si sa nu eziti sa nu fi orgolios si sa nu faci pe indiferentu chiar daca si tu o placi pentru ca nu-ti dores sa treci prin ce am trecut cu un baiat laughing)))) sper sa va iasa si am un sentiment bun smug :*

| neutrino a răspuns:

Atata timp cat fata te trage cu ochiul, tu nu poti cadea de prost. Cazi asa cum esti, nici mai bine, nici mai rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai folosit figura de stil "Repetitia". Predomina cuvantul "ma place".