| yoo710 a întrebat:

Daca ar fi sa iti alegi o iubita dupa culoare ochilor ce culoare ati prefera dintre albastri, verzi, caprui?

13 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Verzi.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Albastrii sau caprui.Prietena mea le are verzi!rolling on the floor

| Mαdαliηα a răspuns:

Verzi. love struck crying

| Schwarzz a răspuns:

Caprui

| ℓDℓ a răspuns:

Negriilaughing

| 0Mark a răspuns:

Albastrii :X:X:X:X

| XxFlorin22xX a răspuns:

Albastrii

| LadyLu a răspuns:

Eu zic ca verzithinking eu ii am albastri dar nu cred ca sunt cei mai frumosihappy

| didi27 a răspuns:

Culoarea ochilor nu conteaza.

| fReAk_2574 a răspuns:

Verzi/negrii big grin

| Raducu9913 a răspuns:

Pai. eu ii am caprui... dar cred ca ochi albastri sunt interesanti sa zic asa happy :X

| Raducu9913 a răspuns:

Albastri. * eu ii am caprui dar imi plac mai mult ochii albastri * :X:X