| AdinaCrissa a întrebat:

Daca ati putea sa va faceti o parere despre mine, din intrebarile, eventual si raspunsurile pe care le-am dat, care ar fi aceea?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

M-am uitat doar la intrebari.Pot sa-ti spun ca esti o fata linistita cu preocupari fiziologice pentru varsta ta.Nu pari sa exagerezi,nu esti o exaltata, poti judeca singura in mod corect, pari sociabila si cred ca iti vezi de scoala pentru ca am vazut ca si citesti.La ce catastrofe am intalnit pe acest site si la ce vad in jurul meu, as putea sa spun ca esti suspect de cuminte.O fata la locul ei.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu te-am mai vazut pe aici dar o sa dau cu opinia mai tarziu.

| misu a răspuns:

Cred ca esti normala.