| maya_4030 a întrebat:

Cum as putea sa-mi sterg intrebarile sau raspunsurile?

Răspuns Câştigător
prfml
| prfml a răspuns:

Sunt genul de om care merg pe premiza ca nu exista problema fara solutie. Oriunde caut si cea mai mica crapatura. La raspunsuri faci in felul urmator, dai pe raspunsurile mele, dai editare, stergi si poti scrie in loc ceva de genul,, Mi-am retras raspunsul,, La intrebari, daca te simti putin iritata sa pui o anumita intrebare o poti face ca anonim.

27 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu poti sterge intrebarile si nici raspunsurile. Ele vor ramane acolo.happy

lolita
| lolita a răspuns:

Nu trebuie sa pleci, cu timpul o sa te obisnuiesti cu noi, bine ai venit.

| Dara a răspuns:

Aleya, incearca sa iei legatura cu Raluca, administratorul TPU la adresa contact@TPU.ro. Din cate stiu eu au mai fost vreo doua cereri de genul asta si s-au rezolvat fara probleme.

prfml
| prfml a răspuns:

Aleya cu raspunsurile functioneaza, stai linistita, dar se intampla sa nu functioneze sistemul de multe ori. De proba mai incearca si maine.

| anonim a răspuns:

Nu se poate.astea vor ramane in analele TPU. rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@aleya-am pus eu pe mutunache acela acolo sa se manifeste, insa chiar nu am glumit. el rade de tine, nu de ceea ce am scris eu. laughing

| anonim a răspuns:

@aleya-cecilia a glumit cu tine.era o doza de ironie.noi stim de ce a spus asta, insa tu cum esti noua aici, nu ai de unde sti. poate vom discuta pe aceasta tema mai mult.nu te supara poe ea, nu a avut nici o intentie gresita.

| anonim a răspuns:

@aleya-asa deci, vii, ne tulburi linistea cu frumusetea ta, dupa care vrei sa iei totul cu tine.nu tineeeee. rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@aleya-radeam pentru ca nu ne poti abandona definitiv. ceva in urma ta va ramane. iar cat priveste faza ca incerci pana iti iese, sa satii ca daca nu intra, nici nu are ce sa iasa. rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@aleya-ai simtit tocmai din oradea? nu-mi vine sa cred..., rolling on the floor

| anonim a răspuns:

Aleya-si ma rog..., de ce scoti limba? sa ne arati cat de ispititoare este? rolling on the floor rolling on the floor

| Princessee a răspuns:

Nu se poate/

| maya_4030 explică:

Glumesti nu-i asa? thinking

| maya_4030 explică:

Cecilia, ce sa regret? ce sa-mi asum? daca nu-mi cunosti motivele de ce te bagi?

| maya_4030 explică:

Emil, ziceam ca glumesti ca nu se pot sterge nu ma refeream la emoticon.

| maya_4030 explică:

Pai sa puna si ea un emoticon ceva sa-si dea lumea seama cand glumeste tongue

| maya_4030 explică:

Prflm, am mai incercat sa sterg asa dar tot acelasi raspuns a ramas, cat despre intrebari n-am nici o jena sa le pun pentru. ca pun doar intrebari pertinentewinking dar in cazul in care voi vrea sa plec si sa nu ramana nici urma ca am trecut pe-aici sa stiu cum pot s-o fac, multumesc oricum.

| maya_4030 explică:

Ok ceci, scuze ca m-am rastit dar asa suntem noi leoaicelewinking

| maya_4030 explică:

Pt. Emil,
datorita frumusetii mele ai cazut pe spate si nu mai poti de ras? happy

pentru.prfml, am sa incerc pana imi iese, mersi.winking

| maya_4030 explică:

Pt. prfml, da, las curatwinking
pentru. Emil, pai va iesi pentru. ca a intrat happy

| maya_4030 explică:

Lolita, multumesc

Emil, n-am simtit da am vazut happy

| maya_4030 explică:

Va urez tuturor o noapte cat mai linistitawinking

| maya_4030 explică:

Am reusit sa sterg raspunsurile nedorite, emil tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regreti? Asuma-ti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleya: nu le poti strege! chiar n-am vrut sa te supar. cum zice emil. ingrozitor: parca s inginerul (care are un tic verbal: cum zice anna).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"sterge" am vrut sa spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loli-fiecare are limitele lui! omu mai vine, da mai si pleaca...