| ionica_7509 a întrebat:

Daca cei doi parteneri de ating in zona intima ( el atingando pe ea cu penisul umed...insa fara penetrare), iar apoi el ii face sex oral si doar dupa aceea exista contact sexul (cu prezervativ) riscul de a ramane insarcinata din pricina lichidului pre-ejaculator este foarte mic nu?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e foarte mic, doar mic. Adica este undeva intre 1 si 10%, in functie de perioada ciclului menstrual in care se gaseste femeia.

| ynna93 a răspuns:

Dap.asa cred si eu.si am citit pe mai multe site`uri ca asa este.parerea medicilor bineinteles.

| chakuza a răspuns:

Nu

| EuAlaStrain a răspuns:

Da.

| CuppiDoon a răspuns:

Pai cam asa este...

Nu-ti face griji nu ai ramas insarcinatawinking

| UNomBATRAN a răspuns:

Ideea e ca un 69 era mai sanatos!big grin sau un 68 (oral)si celalalt ramanea dator!

| ionica_7509 explică:

Pai la 3 zile de la incheierea menstruatiei...deci nu necesita o tableta escapelle nu?