| andr20 a întrebat:

Daca cu cateva luni in urma partenerul meu m-a penetrat cu degetul si m-a durut putin, dar nu mi-a curs sange este posibil sa nu mi se fi rupt himenul si sa mai fiu virgina?

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu toate persoanele se nasc / au himen la prima relatie sexuala ( Din cauza ca multe fete fac gimnastica, si acea flexibilitate face ca intr-un moment dat sa se rupa himen-ul) si nu la toate le curg sange. Te-a durut putin pentru ca ti-a atins himenul si posibil sa fii facut forta. Ar trebui sa foloseasca penisul, pentru ca doar un deget nu il va rupe, eventual ar rupe doar o bucata din el. 70% esti virgina. Bafta

4 răspunsuri:
| Ina93 a răspuns:

Daca nu ti-a curs sange inseamna ca esti virgina. durerea poti sa o ai si cand introduci degetul putin

| prrocuror a răspuns:

Calmeazate..esti inca virgina

| killeveryone a răspuns:

Daca nu ți-a curs inseamna ca inca mai esti, ori ai un himen foarte elastic. laughing De ce nu repeți experiența si poate de data asta o sa se rupa de tot.

| give0me0everything a răspuns:

Cu degetul nu o sa se rupa himenulwinking
Doar in cazul in care iti baga 3-4 degete.
De obicei himenul se rupe doar in cazul in care intra penisulhappy