| Steven123 a întrebat:

Daca din "joaca" cu prietena mea eu m-am apropiat de zona ei intima cu penisul, dupa ce am fost excitat, insa ea era cu lenjerie intima pe ea se poate sa ramana insarcinata? Eu nu am ejaculat, iar ea avea lenjerie intima pe ea. Dar daca eu mi-am pus mana pe penis si dupa ceva timp i-am bagat un deget in vagin, dar ea e virgina, se poate intampla ceva? Degetul nu l-am bagat deloc adanc, doar foarte putin

8 răspunsuri:
| claaau a răspuns:

Deci eu de cele mai multe ori intru pe TPU sa mai rad de postarile userilor ca Steven123, dar deja devine exasperant faptul ca din categoria aceasta 90% din intrebari sunt cam la fel, Steven123 ai citit macar vreo intrebare pe aici? daca citeai vedeai raspunsul ca nu are cum sa ramana insarcinata si nu trebuia sa mai pui o intrebare sa ne consumi timpul tuturor asa inutil.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cati anisori ai tu dragul meu Steven123? Ai citit macar un singur articol/material cu informatii privind mecanismul reproducerii? http://www.sfatulmedicului.ro/......eptie_1088

| Emilian65 a răspuns:

Cand ai bagat degetul in vagin aveai sperma pe deget? Daca da si era in perioada fertila cu siguranta a ramas gravida.

| Nemessys a răspuns:

Wtf... normal ca nu!

| kandaraki a răspuns:

Nu e insarcinata, dar esti un fraier prost. de ce? pai nu e igienic sa ii bagi degetul si nu te joci, ori faceti sex protejat/neprotejat sau stati si va plimbati prin parc!

| VenomMMA a răspuns:

Da, felicitari, vei fi tata! E posibil sa ai gemeni sau tripleti, depinde.Sa va pregatiti de botez, sa numiti nasii, baga vinul la rece. Asta este! Daca ti-a placut sa te joci cu degetul pe langa lenjeria iubitei tale.

Răspuns utilizator avertizat
| Jeez_Cosmin_1996 a răspuns:

O sa ai 2 copii ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)