| anonim_4396 a întrebat:

Daca esti bine excitata, la primul contact sexual poti sa nu simiti nimic sau sa fii dezvirginata fara ca sa iti curga sange sau sa te doara ceva?

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Da, se poatelove strucklove strucklove struck daca baiatu este super tandru si te rasfata n-o sa mai simti nicio durere:Xlove struck

| foxi a răspuns:

Da se poate! Placerea e mai mare ca si durerea! Sau ai himen foarte elastic si nu s-a rupt.s-a dilatat!

| Fartie a răspuns:

Incearca si ai sa vezi

| onitza17 a răspuns:

La primul contact sexual din viata ta nu este posibil sa nu te doara sau sa nu iti curga sange oricat ai fi de excitata sau oricat de grijuliu ar fi baitul.deci este imposibil!