| Madutsaaa a întrebat:

Daca esti gravida te mai poti excita?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Da, femeile in perioada cat sunt gravide se excita chiar mai tare decat inainte si din acest motiv in general au activitate sexuala intensa in aceasta perioada. Deoarece acum pot permite barbatilor sa ejaculeze in voie in vagin partidele de sex devin de obicei mai "furtunoase" si vor continua sa faca sex pana cu cateva zile inainte de a naste.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu? mai ales daca o mai iau hormonii razna

| mihai69 a răspuns:

Ba bine că nu! cele mai multe gravide au chiar libidoul mai ridicat.

| sofisis a răspuns:

Logic ca te poti excita.
Sunt femei care se excita chiar mult mai mult decat inainte de sarcina si au un libido mult mai mare.
Nu are nic o treaba sarcina cu excitarea.

| peperonies a răspuns:

Da

| e1xtz a răspuns:

Din ce am auzit apetitul este chiar mai ridicat.

| cristi10grei a răspuns:

Buna eu am o amica foarte buna si e gravida happy si chiar asera vorbeam se excita rau de tot happy deci da se excita