| geanina3 a întrebat:

Daca esti la pubertate si te uiti la filme xxx si imagini ce se intampla cu hormonii? te ingrasi? p. s.: la fete

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Hormonii scapa de sub control, am patit-o pe pielea mea love struck

| Dennys1521 a răspuns:

Se zice ca baieti sa uita la filme porno
ma rog nu doar se zice
dar cred ca fetele se uita mai mult

| Ofiintă a răspuns:

laughing
vai da sunteti culmea'
De unde ati mai auzit asa ceva? nu se intampla nimic, atata ca poate ai fi curioasa sa incerci si uh si dupa aceea sa ne pui intrebari despre sex

| fello18 a răspuns:

Whooaaa? o fata care recunoaste ca se uita la filme xxx, trebuie sa te cunosc laughing glumeam.
Nu, nu cred ca te ingrasi, poate iti iasa cosuri big grin dar de ingrasat nu... nu in nici un caz big grin.
Tot ce cred e ca ii antrenezi laughing, sar si ei cum pot, poate ii dai peste cap dar nu ai ce sa patesti. Be safe, cius

| Catherine a răspuns:

raised eyebrows...mda te faci "balena "...si apoi sa te uiti si la cateva desene" pe Minimax" nu "hentai "laughing sa te desumfli

| LoveNiki a răspuns:

Iti vine sa faci...
Si NU te ingrasiwinking

| LoveNiki a răspuns:

Nu se intampla nimic

| dynakiss a răspuns:

Nu te ingrasi, daca te uiti la filme xxx...te ingrasi daca mananci nesanatos si nu faci miscare. Asa ca uita-te linistita la ce vrei. laughing rolling on the floor Oricum foarte tare intrebarea, din curiozitate ce varsta ai? laughing