| geogi a întrebat:

Daca exista o perioada in care il cautai foarte mult si iti pasa de tot ce i se intampla si toate astea il suna si dintr-o data nu il mai cauti asa de si nu il mai suni o sa creada ca nu mai tin la el si o sa ma caute el (este vorba despre fostul prieten) si vreau sa fac cumva sa ma caute el si sa ne impacam el are prietena da nu tine la ea...cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Sa treci la ceva nou."Ciorba incalzita la nesfarsit nu e bunaoh go on"(daca intelegi ce vreau sa zic). Poate sunt atatia baieti care vor sa le fi prietenahappy
Byehappy

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna, in primul rand nu poti sti sigur ca nu tine la prietena lui... apoi conteaza si motivul despartirii;
E adevarat ca daca ii pasa de tine indiferenta ta il va durea si daca ii pasa de tine te va cauta el. Daca nu il mai suni si nu il mai cauti atunci te va cauta el; ca oricui ii place sa fie sunat/a, cautat/a.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai uita în trecut, îți va face mai mult rău decât bine.
Drumul vieții este în față nu în spate.
Pa, pa.

| tim a răspuns:

Simplu:,, te iubesc p-----le"big grin

| no name a răspuns:

Sa lasi trecutu si daca s-a terminat sa va vedeti fiecare de viata voastra astfel veti suferi tot mai mult... odata ce se termina asa trebuie sa si ramana!