| Andrei32133 a întrebat:

Daca faci sex anal si barbatul ejaculeaza in anus e risc pentru o sarcina?

Răspuns Câştigător
| Michell_7762 a răspuns:

Nu este nici un risc de sarcina, dar ma intreb ce porcarie de placere ai cand fc.asa ceva, cata durere ai dupa? Am auzit si eu ca dupa ai niste dureri ingrozitoare (pentru. tine asta este placere) Mai fc. cineva DREGOSTE in lumea asta bolnava? Nu vreau sa imi imaginez unde vom ajunge! Poate sunt prea romantica, dar asa vrea ceva de genul anilor trecuti.Sa fiu curtata, sa fiu respectata, sa nu fiu obligata a fc pasul cel mult asteptat cu santaj (ceea ce se practica in zilele noastre gen:nu fc sex cu mine inseamna ca nu ma iubesti sau dovedeste-mi ca ma iubesti fc.sex etc) iar la final dupa ce se termina iti da si un frumos cadou de ramas bun"un sut in fund sau un bebe ca sa iti aduci aminte de el toata viata sau mai bine spus de prostia pe care ai fc ). Traim intr-o lume bolnava, bolnava, bolnava!

11 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Nu este nici un risc pentru o sarcina

| Marius2011 a răspuns:

Salut,stai linistit nu are cum sa ramana insarcinata laughing

| SociallyDepressed a răspuns:

Sunt de acord cu @Michell

| anaservic a răspuns:

Bineinteles ca nu! stai linistit

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Asa se "caca" copii.

| Crivi a răspuns:

Daca e sa faci teoria chibritului e... pentru ca sperma se scurge din anus si intra in vagin...si gatahappy
dar cum zicea si ChioruL e maro rau de tot treabalaughing)

| ZeroCool_9224 a răspuns:

Este risc de sarcina si cand te caci

| Biiiib a răspuns:

Doar daca nu cumva cand ti-ai scos "mareata" a ajuns sperma in vaginbig grin.In rest stai chill.

| Blood_8663 a răspuns:

rolling on the floor nu doamne ca nu iese copilou prin fund si nu fundul are legatura cu ovarul

| flaviusx11 a răspuns:

Cum naiba poti sa te gandesti la asa ceva? Normal ca nu poti ramane insarcinata... laughing