| Ioana_9532 a întrebat:

Hi big hug am o intrebare :* daca faci sex cu prezervativ adica protejat si el nici nu ejaculeaza in tine nu ai nici un risc de sarcina :*?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ba da, ai risc de sarcina, dar foarte mic. Nu exista metoda contraceptiva 100% sigura, dar prezervativul este cea mai buna metoda, riscul fiind de cam 0, 02%. Nu conteaza daca ejaculeaza sau nu in vagin, atata timp cat folositi prezervativ, riscul ramane acelasi si nu poate fi redus in nici un fel

| mgtow a răspuns:

Normal ca nu doar daca se rupe prezervativul in actul sexual.

| unione a răspuns:

Hummm,amuzanta intrebare... Nu, nu ai nici un risc de sarcina

| Dennys1521 a răspuns:

Nu ai nici un risc
stai calm

| membrugirl2010 a răspuns:

Nup, nu e niciun risc!:*

| Andrei943 a răspuns:

Daca va protejati, nu este nici un risc de a ramane insarcinata. desigur daca nu se sparge prezervativul.

| Crisss22 a răspuns:

Nu ai nici un risc crede-ma am trecut prin multe din astea dar nu n-ai cum sa ramai insarcinatahappy

| loredana_7444 a răspuns:

Nu ai absolut nici un risc atata timp cat folositi Prezervativ!

| tudyyy a răspuns:

Nu big grin nu ai nici un risc atat timp cat nu se rupe prezervativul

| bOgDi_5889 a răspuns:

Normal ca nulaughinglaughing