| Nicolae_Daniel_Grozavescu_1990 a întrebat:

Daca faci sex cu o fata care nu mai e virgina si tu esti.tu te-ai dezvirginat sau ramai tot virgin

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina este numai o persoana care nu a avut niciodata contact sexual. Deci la primul contact sexual, te dezvirginezi automat.
daca te referi la ruperea frenului, acesta nu are absolut nici o legatura nici cu virginitatea baiatului nici a partenerei. 60% din barbati traiesc cu frenul integru toata viata, in timp ce restul si-l rup la un contact sexual sau o masturbare (numai 25% la primul contact sexual)

| shadow72 a răspuns:

Prietene daca te tii de scoala intr-o zi o sa iti para logic raspunsul la intrebarea asta

| Wehrmacht a răspuns:

Ba,virginitatea nu este un fel de boala cu transmisie sexuala.
"Regula"-i simpla: faci sex, te dezvirginezi.

| Medema a răspuns (pentru Wehrmacht):

laughing)Esti mortal pentru ca ma omori cu glumele laughing))!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Copile,du-te și bagă-ți puța în nisip.

| einenebun23 a răspuns:

Normal ca te dezvirginezi cum sa ramai virgin? Puteau trece in fata respectiva si 50 inaintea ta asta nu conteaza.

| ClauditaSmile a răspuns:

De dezvirginezi si tu. Adica nu mai esti virgin

| DeathReaper a răspuns:

Te-ai dezvirginat. (punct)

| RenzoRomano a răspuns:

Prosti, da' multi!

| Victoria275 a răspuns:

Te rog zi-mi ca nu esti cel din imagine... si da. Nu mai esti virgin.

| JayMeatSucks a răspuns:

Da,te dezvirginezi dupa primul act sexual happy

| Danyel1PT a răspuns:

Ma du-te si te culca si lasa sexu ca nu esti u de asa ceva.

| pinkypuff a răspuns:

Sper,doar sper ca asta a fost o gluma daca nu nici nu stiu ce sa zic happy