| Maios a întrebat:

Daca faci sex cu o persoana sanatoasa sunt sanse mari de a lua o BTS?

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De unde stii ca e sanatoasa?! Are certificat medical original in aceste sens?! Dece sa nu te protejezi?! Merita riscul, nervii, jena, costurile la o adica?!

| whatevernvm a răspuns:

Care e logica ta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce persoana cu care intretii actul sexual este sanatoasa, aceasta nu poate sa-ti transmita o infectie cu un BTS.

| mihai69 a răspuns:

Sunt destule șanse; sănătos nu e același lucru cu neinfectat, sau nepurtător de germeni patogeni!

| Emilian65 a răspuns:

Daca fata cu care faci sex este sanatoasa, nu ai de unde lua o boala BTS.

| floringabor a răspuns:

Orice boala sau infectie se ia doar daca persoana cu care faci sex o are. Daca este sanatoasa nu ai de ce te imbolnavi

| Gheorghe_Valentin_1993 a răspuns:

Persoanele sanatoase nu au boli, deci nu are ce sa transmita.