| RazvanTincabossu a întrebat:

Dacă faci sex cu o prostituata cu prezervative înseamnă că nu mai esti virgin?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Virginitatea se ''pierde'' (dispare) incepand din momentul in care este intretinut prinul contact sexual, indiferent cu cine si daca a fost folosit sau nu... prezervativul. big grin Sanatate!

7 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Normal, doar nu credeai că prezervativul nu te faci virgin.

| Realli a răspuns:

Însemna că poți să iei vreo boală venerică! Și da, nu mai ești virgin, dacă a fost prima dată!

| RazvanTincabossu explică (pentru Realli):

Pai am făcut-o cu prezervative ce boala sa iau

| Realli a răspuns (pentru RazvanTincabossu):

Aaa,my bad!? Am citi că ai făcut fără! Ești ok, acum succes cu urmatoarele!

| cristi202 a răspuns (pentru RazvanTincabossu):

Du-te la un dermatolog si intrean acite boli poti sa iei cu prezervativ! Ai sa ramii socat de ce auzi! Chestia cu protectia prezervativului e doar bla-bla. Pentru ca la actul sexual iti atingi partenera si in afara prezervativului in zona inghinala, si cele mai multe boli venerice se iau prin simplu contact. Daca vrei sa intelegi, cu prezervativul joci ruleta ruseasca, ai una din sase sanse sa te imbolnavesti, statisticile o spun.

| mihai69 a răspuns (pentru RazvanTincabossu):

Fi liniștit, sunt boli care se pot lua și dacă folosești prezervativ: HPV, sifilis, pediculoză etc.

| Anonimaaaa111 a răspuns:

Ce întrebare penibila, crezi ca dacă ai prezervativ, prin minune ramai virgin?