| BisUltras a întrebat:

Daca faci sex cu prezervativ si nu te termini exista sansa sa ramana insarcinata? intreb deoarece cand faceam sex pe picor eram un pic ud si nu imi dau seama de la ce era, precizez ca aveam prezervativ si nu m-am terminat.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Prezervativul era rupt. L-ai muscat? Daca n-ai avut orgasm e mai greu sa ramai insarcinata.

| swagMeOutBitch a răspuns:

Baaaaaaaaa cati ani ai? ne-am saturat de copii de 14-15 ani care intreaba de sex''am facut SEX aseara, dar nu stiam cum sa eu trag lu' prietena-mea si m-am facut de ras... spuneti-mi si mie cum sa eu trag mai bine''Tu nu stiai ca daca faci sex protejat.....si nici nu te termini nu are cum sa ramana insarcinata..cum draq sa ramana daca nu te terministraight face

| zxzx a răspuns:

Nu, probabil e de la ea acel lichid pentru ca era excitata.

| BisUltras explică:

Prezervativul nu era rupt pentru ca am verificat dupa!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu are cum să rămână însărcinată dacă aţi folosit prezervativul şi l-ai verificat să nu fie rupt ( după cum spui )!

Pe picior poate că a picurat puţin lichid vaginal ( de pe prezervativ ) când ai scos penisul afară din vagin, sau poate ai transpirat...

| dragos9234 a răspuns:

Partenera are si ea secretii vaginale...iar tu cand ai scos penisul probabil ai atins piciorul ei si s-a udat.

| BisUltras explică (pentru dragos9234):

Eu eram pe picior ud nu ea

| dragos9234 a răspuns (pentru BisUltras):

Te-ai udat de la ea.
Asa cum am spus mai sus, are si ea secretii.