| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex neprotejat si dupa sex barbatul ejaculeaza in afara, ai sanse sa ramai gravida?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Normal.Lichidul preejaculator contine spermatozoizi. Cel mai sigur e sa te protejezi

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, ai sanse destul de mari. Este o metoda contraceptiva slaba, care da adesea accidente si extrem de frustranta pentru ambii parteneri.

assiris
| assiris a răspuns:

Ai toate sansele, "mormolocii" sunt dati naibii cind vor sa lupte pentru a fecunda un ovul.

| cami_6226 a răspuns:

Daca timp de 48 de ore el nu a ejaculat deloc, nu sunt sanse sa ramai.in celalalt caz sunt multe sanse, pentru ca spermadozoidul ramane pe canal si este activ timp de 48de ore.in cazul in care el a ejaculat si ati luat o de la capat vei ramane sigur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iau pastila (postinor 2) imd dupa ce am facut dragoste, si facand neprotejati, exista posibilitatea sa raman insarcinata? am inteles ca cealalta pastila se ia dupa 12 ore! ...raspunde`timi, va rog! ...eu nu am raspuns la intrebare de mai sus, dar imi pun o cifra si daca sunteti amabili sa imi raspunde`ti, va rog! ...12!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am facut dragostehappypartenerul a ejaculat in afara. dupa s-a spalat si ne'am lasat dusi de val si am incercat din nou.acesta iar a ejaculat in afara. posibil sa fiu insarcinata? desi mi-a venit ciclul dupa cele intamplate.