| ILikeBoobies97 a întrebat:

Daca imi place de mine si as vrea sa intretin relatii intime cu mine inseamna ca sunt gay sau narcisist?

8 răspunsuri:
| cirsiti a răspuns:

Inseamna ca esti prost

| mihai69 a răspuns:

Nu, doar onanist.

| kavasaki99 a răspuns:

Ia ti un vibrator motane

| Wargasm a răspuns:

Dacă ai vrea să întreții relații intime cu tine din curiozitate și din lipsă de alte soluții poate pentru că ești la o vârstă fragedă, n-aș zice că ești nici una nici alta ci un curios inventiv. Dacă ai trecut de pubertate de ceva timp și te uiți în oglindă și te admiri inclusiv dpdv sexual, te-ai putea numi cel puțin narcisist.

| anonim0just0for0me a răspuns:

Nu e nimic gresit in asta. Iti place de tine. Si mie imi place de mine. Asa ca nu-ti fa griji. Si daca ai fi gay, e treaba ta. Dar nimeni nu are dreptul sa te judece. Poate doar tu. Dar nu esti gay daca iti place cum arati, nici narcisist. Asa ca bafta! Sper sa te poti cuceri pe tine insutihappy poate deja ai facut-o! Bye!

| Alin_Mihai_1999 a răspuns:

Ambele happy nu glumesc, putin cam narcisist dar e normal pentru un om, si oricum daca te masturbezi deja ai relatii intime cu tine ca orice barbat/femeie

| M1aw a răspuns:

De fapt, inseamna ca trebuie sha iesi prin lume.

| M1aw a răspuns (pentru M1aw):

Sry, acoperirea mi-a fost data de gol... deciiii... sa* :^(