| morcovinfipt69 a întrebat:

Dacă înainte să întrețin relații sexuale cu iubita mea, m-am masturbat și mi-a rămas spermă pe mână și am atins-o la zona intimă, rămâne însărcinată? Dau funda 100%

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu se poate sa ramana insarcinata daca doar ai atins-o cu mana. Daca ati si facut sex, e altceva si este posibil. Sexul implica si responsabilitate, nu doar placere. Ar trebui sa va informati inainte de a trece la treaba. Recomand canalul de Youtube barza vs sexul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, 100%.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nici sa zicem acum ca daca impusc pe cineva, sigur moare, nu putem sa spunem 100% ca este adevarat.

Dar putem sa speculam si sa credem. Deci sansele sa ramana insarcinata sunt mici, aproape inexistente happy

| ancaval a răspuns:

Câți ani ai?

| Dana2103 a răspuns:

100% ramane

| MValentin a răspuns:

Șansele nu sunt 100%. Dar e bine sa ai grija sa ia pastila de a doua zi sa stati fara stres.
Nu te mai lua dupa toti virginii ce dau ei cu suta la suta

| Pantagruel a răspuns:

Doar daca esti tare in cojones, stii ce zic jonule. Daca te stii mai slabut cu ele, nu ramane, nu iti fa griji jonule.

| Stegman a răspuns:

Nu dupa mana. E posibil dupa penis, daca nu ai facut pipi si nu te ai spalat.

| TFL a răspuns:

Nu, pe viitor baga-i degetul îmbibat cu sperma în vagin si ii mai f u ti o flegma peste o iei o bagi si o scoti, iar pe final o pui sa iti lîngă dejtu te pup