| schlau a întrebat:

Daca intru in toamna la stiinte ale naturii din ce voi da bacul?

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai anul asta s-a dat la romana mate(m2) si bio.+competentele digitale

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai.depinde ce iti alegi si tu.ai fizica, biologie, chimie.ai mate.romana.engleza \franceza.info.thinking

| n3bunatica a răspuns:

Romana, matematica (t2) si la alegere dintre biologie (9-10 sau 11-12), fizica, chimie + probele orale (engleza/franceza, romana, informatica)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana, mate t2, alegere 2 meterii între biologie, fizică, chimie, informatică