| Encore a întrebat:

Daca intru relatie o persoana nu vrea sa se vada cu cealalta si cealalta insista sa iasa impreuna, cui credeti ca nu ii pasa?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Vezi ca e aici p sitehee hee s-ar putea sa te auda

8 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sunt de acord cu harciog. Nici cea care insista nu dovedeste prea multa empatie fata de nevoile partenerei/partenerului. E cam vaga intrebarea, totusi. Pot fi nenumarate motive si contexte in care unul sa nu vrea sa iasa si nenumarate nevoi in spatele insistentei celuilalt.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai persoanei care nu vrea sa iasa impreuna cu cealalta e clar ca nu ii pasa. O data, de doua ori mai refuza oricine dar daca mereu face asa... E semn clar.sad

daniela
| daniela a răspuns:

E logic celui care nu ii convine relatia si nu vrea sa se intalnesca cu persoana insistenta

Shin
| Shin a răspuns:

Mda... destul de logic. happy
Shin.

| Encore explică:

Da, dar in aproape o 3 luni mi a facut de vreo 15 ori asa happy, si mereu am inteles pana la urma... am si eu limite...

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Depinde de persoana :p
daca baiatul insista si fata refuza inseamna k ei nu'i pasa.:p daca este invers. inseamna k lui :devil

| mioara a răspuns:

Daca o mai iubesti ii uiti toate greselile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E reciporca treaba asta.