| acadea1 a întrebat:

Daca iti curge sange cand o faci asta il face pe baiat sa creada ca esti virgina sau nu conteaza asa mult?

24 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BonneLess a răspuns:

Ori acadeaua e de vina ca nu mai esti virgina? laughing

| Cristiann25 a răspuns:

Curvo!

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Ia las-o în pace, fata are ceva pe conștiință!

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Sa o las gravida? Nu pot ca cine stie ce ala a trecut pe la ea!

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Multe, multe, multeeeee

| BSwwatch a răspuns (pentru Cristiann25):

Ce revoltata esti happy

| Cristiann25 a răspuns (pentru BSwwatch):

Lick my pussy!

| Cristiann25 a răspuns (pentru BSwwatch):

Sa dea naiba sa te duci pe google translate acum!

| BSwwatch a răspuns (pentru Cristiann25):

WoW ce reactie.Esti ce-a mai educata din lanul de porumb, Bravo!

| Cristiann25 a răspuns (pentru BSwwatch):

Pardon! Lanul de grau!

| BSwwatch a răspuns (pentru Cristiann25):

Când ești mort, nu știi că ești mort. E greu doar pentru ceilalți... la fel și când ești prost. "Philippe Geluck" O caracterizare mai simpla si dureroasa nu se poate!

| acadea1 explică (pentru h3r):

Corct.ceream doar ajutorul, multumesc mult

| TizZu15 a răspuns:

Nu conteaza chiar asa de mult.happy

| BSwwatch a răspuns:

Daca sangele curge din nas, nu! daca te referi la vagin... poate, chiar si asa, daca ti-ar curge sange in timpul actului sexual asta nu dovedeste ca ai vost virgina, pote fi vorba de o leziune interna, daca este nepregatit, naiv ca sa nu spun bleg poate crede ce-a ce vrei tu!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Alta intrebare lipsita de sens

| Geezgirl a răspuns:

Of!

| Anonimul674 a răspuns:

Depinde ale cui sunt ceaceafurile.

| GrayGaby a răspuns:

Esti alta care minte ca e virgina? la iubit? nu inteleg ce va fraca atat ideea zice-ti adevarul " BA nu mai sunt virgina asta e..." decat sa mintiti o data si sa il mai mintiti inca o datahappy si stai calma cand te dezvirgineaza simte el daca are un gram de experienta asa ca minciuna are picioare scurte daca asta e cazul tau ciao

| h3r a răspuns (pentru GrayGaby):

Păi ea e.

| BSwwatch a răspuns (pentru GrayGaby):

Sigur ca da prietene, simte el, pai cand o plezni himenu in ea vai si-amar de cucu lui, hai ma ce naiba! Viata asta sexuala a progresta ata de tare in randul copiilor incat dupa ce a invatat sa mearga, primul pas pe care-l face este sexul apoi rosteste primele cuvinte;"A fost belea" dupa care spune MAAMA!

| fanta24 a răspuns:

Pentru unii baieti conteaza, pentru altii nu. Dar, in general baietii vor sa fie primi in orice!

| Balotelli2000 a răspuns:

Da-mi id tau.te voi ajutahappy