| LoveIsTheAnswer_7482 a întrebat:

Daca iti incepi viata sexuala cresterea sanilor se opreste?

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pai si cele care-si incep viata sexuala pe la 12-13 ani(adica, o cantitate mare de femei; cantitate, nu calitate) inseamna ca raman cu sanii cat un bob de fasole? God, no, ar insemna sa devin emo.

| Ирина19 a răspuns:

La unii se opreste la altii continua sa creasca

| Rebecca a răspuns:

Multa lume te'a anuntat ca se maresc. Sa nu iei ca pe un sfat gen "Fa sex sa iti creasca sanii" Sanii se dezvolta, la fiecare fata, in felul lor. Daca totusi alegi sa iti incepi viata sexula, fa'o cu cineva la care tii cu adevarat.

| Yang a răspuns:

Sunt curioasa de unde cititi voi aberatiile astea vreau si eu sa vad cine naiba le scrie si de ce romania vrea sa genereze o generatie de idioti si inculti in loc de oameni inteligenti.Sanii iti cresc pana pe la 20 si ceva de ani sexul nu are legatura cu cresterea lor daca ar fi fost asa toate femeile ar avea sanii enormi iar asta ar crea o generatie de barbati foarte fericiti dar spre nefericirea noastra si a lor nu este asa.

| mihaela_7412 a răspuns:

Depinde de persoana

| So Good a răspuns:

Din contra incep sa creasca

| Unique a răspuns:

Nu! din contra cresc, sh inca cum laughing

| lavynika a răspuns:

Nu.Cresterea sanilor nu are nicio legatura cu contactul sexual.

| DraIneR a răspuns:

Dimpotriva eu am auzit ca se maresc straight face Datorita unor hormoni. big grin

| lil_2808 a răspuns:

Nu.

| mariamaya08 a răspuns:

Nu este adevarat! Nu are nici o legatura sexul cu dezvoltarea fiziologica a corpului. Daca vrei sa-ti incepi viata sexuala, fa-o atunci cand esti pregatita.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Eu am auzit exact opusulthinking
Incep sa creasca si iau o forma mult mai frumoasa!

| scumpik010 a răspuns:

Eu cred chiar contrariul(se maresc)am vazut unele cazuri in care asa a fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca se maresc datorita hormonilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un studiu prin anglia demonstrase ca femeile ce se dedica mai mult carierei si nu au viata sexuala pana tarziu catre peste 20 ani, cam raman scanduri, in schimb fetele care de pe la 14 ani incep viata sexuala,. corpul lor incepe sa se pregateasca pentru a devenii mame, deci le cam cresc si sanii si fundul, si ceva in greutate.
oricum, totul depinde de geneticul fiecaruia mai mult decat orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca are vreo legatura cresterea sanilor cu viata sexuala. E posibil totusi ca dimensiunile corpului tau sa se schimbe dupa inceperea vietii sexuale:soldurile spre exemplu.