| aaaalexa a întrebat:

Bustiera opreste cresterea sanilorsad? Help pleasepuppy dog eyes
Fundita!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Luiyza a răspuns:

Sincer nu cred, bustiera o poti purta in loc de sutien, in bustiera te simti mult mai comod.happybig grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu

| NonEinstein a răspuns:

Nu,bustiera e inlocuitoare de sutien.

| xcore a răspuns:

Buna, Nu afecteaza cu nimic. Dimpotriva ii formeaza mai frumos pentru ca ii tine ridicati.

| fetiscanadasfat a răspuns:

Clar nu! unde ai mai auzit-o si pe asta, poate ai tu bustul mai kic, eu cred ca sutienul slabeste muschiul sanilor, in timp ce bustera le sustine! ai incredere in tine ...desi nu te sfatuiesc sa porti bustiera la orice :X ok fa ce vrei!