| andreas210 a întrebat:

Daca iubita a luat pastila escapelle dizolvata in cafea, are efect? Din punct de vedere al calendarului era cu o zi inainte de ovulatie.
Mentionez ca am ejaculat, dar nu complet in ea.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Escapelle eset eficienta 95% si depidne numaid e organismul femeii, daca este capabil sa proceseze pastila sau sa nu opreoceseze deloc.
In principiu, ejaculand chiar si 1 singuar picatura care contien cateva milioane de spermatozoizi, cu 1 zi inainte de ovulatie, are sanse femeia sa ramana gravida.

| Meawhaha a răspuns:

Da are