| Antonia0970 a întrebat:

Dacă iubitul meu a ejaculat afara si apoi eu i-am facut sex oral si l-am sărutat apoi el mie, este posibil sa fi rămas însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cel mai halucinant traseu inchipuit, pe care l-ar parcurge un SUPERSPERMATOZOID pornit dintr-un testicul, ajuns intr-o gura, de unde sa treaca intr-o alta gura si apoi de acolo in final sa ajunga in vagin si pe urma sa si ajunga pana la ovul si sa mai aiba si capacitatea sa-l fecundeze. Si bineinteles ca acest intreg periplu absolut incredibil sa se produca exact in perioada fertila a ciclului menstrual. big grin rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Imposibil... nu ai cum ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar nu laughing)

| IamJoKeR a răspuns:

Atât timp cât ejaculare s-a produs afara, nu ai cum sa rămâi însărcinată, sper ca te-am ajutat! O seara frumoasa!

| lorena1gianinak a răspuns:

Nu,este imposibil.

| Adriann92 a răspuns:

O să crească un copil sub limbă

| AnimeLuverBoi a răspuns:

Nu