| alexxxxxandra a întrebat:

Daca iubitul meu a ejaculat fara penetrare si m-a atins acolo jos cu sperma e posibil sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| ciresik80 a răspuns:

Numai daca spema a ajuns in vagin si dac a ajuns si era capabila sa mai tranverseze drumul pana la ovul pentru ca spermatoizi mor la contactul cu aerul.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E posibil sa fi sau ai scapat ca prin minune, fa-ti un test de sarcina.

| alexiaa a răspuns:

Stai linistita ca nu se poatehappySpermatozoizii trebuie sa inainteze in corpul tau, sa ajunga la un ovul si sa-l fecundeze.Deci,e imposibil.

| UnBaiatFrumos a răspuns:

Nu ai cum sa afli fara un test de sarcina. sanse cam egale

| Ionut_6463 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 13 ani?

Răspuns utilizator avertizat