| Gogoasacugem a întrebat:

Daca la 2 saptamani dupa orice fel de contact sexual apare menstruatia (6 zile) se mai poate pune problema unei sarcini?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect, sigur si 100% GARANTAT este un cat se poate de categoric : NU. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| StefanChriss a răspuns:

Salut! Aparitia menstruatiei de durata normala exclude posibilitatea unei sarcini.

| Meowly1 a răspuns (pentru StefanChriss):

Hey! Dar daca dureaza de obicei 7 zile si menstruatia dupa contactul sexual intarzie cu 5 zile si dureaza 5 zile in loc de 7?