| ioana_6604 a întrebat:

Daca ma culc cu un baiat, iar eu sunt in perioada menstruatiei si el nu se protejeaza si lasa in mine sunt sanse sa raman insarcinata? Si daca da care sunt acelea?
Va rog sa imi raspundeti serios!
Multumesc mul!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sunt sanse, dar mici. In jur de 1% in prima zi de menstruatie si cam 5% in ziua a 5-a.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu nu ai toate țiglele pe casă?
Cum să ai raport sexual în timpul menstrei? Riscul infecție este foarte mare și toată viața îți dă bătăi de cap!
După menstră și cu prezervativ!
Nu mai fabulați!
Pa, pa.

| Nextone a răspuns:

Sunt sanse, desigur la nu fel de mari dar sunt si nu merita riscul plus c anul prea este bine sa faci sex la menstruatie mai bine mai asteapta pana trec acele zile mai delicate si protejaza-te.Baftahappy

| Iulia_4983 a răspuns:

Da poti ramane insarcinata.Si poti lua si o boala ceva.
Protejeaza-te daca tii la tine.
Ar trebui sa te gandesti mai bine daca e momentul sa faci acest pas.
bye happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astai si chestia nu ramai insarcinata in timpul menstruatiei!happy