| LanguageMaster a întrebat:

Dacă mergi în oraș la o terasă, stai singur la masă și ești un băiat bine făcut, oare vor veni tipele să stea lângă tine?

13 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Femeile, nu. Prostituatele, cu siguranță. De doua ori am fost acostat de ele, și nu am fost la o terasa.

| alina2k18 a răspuns:

Nici macar navetistele de la tara laughing
Pana si ultimele nasoale vor invitatii si rasfatwinking

| LanguageMaster explică (pentru alina2k18):

Cum adică invitații și răsfăț?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În vise poate.

| TLF92 a răspuns:

Doar daca-s bete si lesinate dupa supt poola sa vina dupa tine CRED, tot tu trebuie sa initiezi conversatia

| tzionut a răspuns:

Mai rar dar e posibil... femeile vor incredere. Daca nu le abordezi sansele sunt destul de mici...

| LanguageMaster explică (pentru tzionut):

Adică dacă văd un loc liber lângă tipe la masă trebuie să le abordez și să mă pun lângă ele?

| GiuliaMariaaa a răspuns:

Nu. Doar dacă le abordezi tu. Și oricum, unele preferă creierul mai mult decât corpul

| LanguageMaster explică (pentru GiuliaMariaaa):

Adică dacă văd niște fete singure la masă și este un loc liber trebuie să le abordez și să mă pun lângă ele?

| GiuliaMariaaa a răspuns (pentru LanguageMaster):

Poți încerca să vorbești cu ele, dacă ți se par drăguțe și te atrag. Poate simt același lucru.

| LanguageMaster explică (pentru GiuliaMariaaa):

Dacă vreau să mă așez cu ele la masă, este bună adresarea:
"Bună! Este liber locul?"
Poți să-mi recomanzi o adresare mai bună?

| OniChan666 a răspuns:

Nu...poate daca stai la o terasa si te gandesti la a ta rasa. (inspiratie: Bahoi)