| Musuroae_Laura_1989 a întrebat:

Daca ne iubi si ma astepta pana am simti ca sunt pregatita si are rabdare cu mine din toate punctele de vedere si mai sunt si virgina, la fel si el. atunci este adevarat ca asta ne va apropia si ma va iubi si mai mult? Pura curiozitate. big grin

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine stie depinde daca nu-i sare in cale alta care vrea sex inainte de tine

| RAY a răspuns:

Parerea mea este ca voi tineri va credeti maturi, ce crezi ca se va insura cu tine dupa sex? sexul e o nevoie de ce trebuie sa stea cu tine dupa ce te desvirgnieaza? e logic ca el vrea sex doar nu sta cu tine asa de trecutul timpului cu cineva apoi va cauta pe alta si tot asa

| Alcyon a răspuns:

Nu cred ca o sa te iubeasca mai mult, daca faci asta cu el. Sexul tine mai mult de instincte, iubirea pura e alta poveste.

| Mussette a răspuns:

Nu cred ca va rezista cativa ani dupa tine. Depinde de firea lui, cat timp vrei sa-l faci sa astepte si daca nu apare o alta fata pe care s-o placa si sa-i ofere ce tu nu-i dai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident, de la intemeierea lumii virginitatea a fost ceva de nepretuit la o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce am vazut in jurul meu, nu prea are importanta. Poate cateva lunni la inceput, dar nu mai mult.

| Denly a răspuns:

Sa nu astepte prea mult.

| DascaluViorel a răspuns:

Te va iubi pana cand se va satura, O sa rada prieteni de el ( ca asa se practica acum) o sa auda la uni si la alti ca e bine si o sa vrea si daca nu o sa ii oferi va pleca. Iti spun asta pentru ca stiu cum fac baietii laughing))
Toti spun - Te astept pana cand o sa fi pregatita dar in mintea lui este altceva

| cosmo123 a răspuns:

Eu am asteptato pe prietena mea 2 ani. si? acum nici macar nu ma atinge. de ce? din motivul ca nu stie ce e cu ea in momentul asta.
gandeste-te bine daca chiar o sa fii pregatita sa o faci cu el NU ca dupa aceea sa ii rupi inima baiatului

| PinkIceCream5 a răspuns:

Da normal, in ziua de azi domnișoarele sunt pe cale de dispariție iar iubitul tau daca te Iubește cum spui este mândru de ce are lângă el! Te va iubi si mai mult pentru ca te-ai dăruit lui si va fi fericit ca a fost primul bărbat din viata ta si daca iubirea va dura va fi si ultimul! Bafta.pa.

| emymafiotu a răspuns:

happy un sfat de la mosuhappy,,, rar mai gasesti acum o fata virgina,,,, 15 + ani, o sa te iubeasca mai mult, mai cautati joacahappy dati-va poreclehappy o sa fie frumos
si vă va apropia foarte mult!

| Musuroae_Laura_1989 explică:

Ma oameni buni! Eu intreb ceva, voi raspundeti ce n-am intrebat. N-am zis ca vreau sa-l mai las sa astepte. Am intrebat pur si simplu daca dupa asta ma va iubi mai mult, atat.