| Jorgibusn029 a întrebat:

Daca nu mi-a venit simptomele premenstruale(durere de burta, durere de sani inseamna ca pot fi insarcinata?
Are legatura lipsa simptomelor premenstruale cu sarcina?

2 răspunsuri:
| Alina0124 a răspuns:

Dacă nu-ți vin simptomele, dar îți vine menstruația, nu se întâmplă nimic. Dacă nu-ți apar simptomele și nici menstruația e posibil ori să ai ciclu neregulat, ori e vorba de vreo infecție, efort fizic prea ridicat sau chiar sarcina

| user11080601008 a răspuns:

Daca stii ca ai avut contact sexual si ai dubii, cumpara test de sarcina, uita te cand te încadrezi in perioada cand primesti rezultate reale, si cel mai bine vezi asa. nu întotdeauna apar simptomele premenstruale, cel putin mie mi s-a mai intamplat si totusi nu am ramas însărcinată laughing