| anonim_4396 a întrebat:

Daca o faceti fara prezervativ rezistati mai mult timp fara sa ejaculati?
Sau ce faceti ca sa nu ejaculati dupa 5 minute?
Sau cand simtiti ca vine sa ejaculati ce faceti?
Fara batjocura :-|

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Te opreşti cateva momente. Apoi continui. Dacă termini după 5 minute tot este bine,pentru prima partidă. La următoarea/le durata creşte.
Un secret (pe care-l ştiu toţi barbaţii) este sa faci una mică cu "Manuela",înainte să mergi la parteneră. Astfel, te exciţi mai greu şi ai timp s-o exciţi pe parteneră suficient de mult din cauză ca prima partidă cu ea este a doua a ta, şi durata este mai mare.
Intotdeauna sexul cu prezervativ este mai lung decat cel fără.Dar mai lipsit de satisfactii dar şi de primejdii.

| anonim_4396 explică (pentru Elianna):

...buna seara; poate ca nu interveneam da' pe prietena mea o cheama Manuela; si vreau sa stiu daca la ea va referiti cand spuneti ca sa mearga baiatul la ea ca sa faca "una mica"; eu n-am banuit nici o clipa ca m-ar putea insela si de aceea va rog, daca este adevarat, sa imi dati vestea cu grija pentru ca se poate intampla sa sufar un soc! si mai am o intrebare:daca 5 minute "e bine", eu care rezist 10 inseamna cum ar veni ca sunt un amant grozav? nu? e adevarat ca vreo 7 minute dureaza preludiul...; astept raspuns; PS:nu sunt eu in poza, e un fotbalist! da' am uitat cum il cheama!

| Elianna a răspuns (pentru anonim_4396):

Figo,Figo...,unde a mancat lupul un miel mai revine o data! Mă bucur că ai revenit in randurile noastre! Ieri am cautat in zadar postarile tale vesele, dar...ioc!
Manuela nu este prietena ta, asa ca poti sa fii linistit! Ca este in Romania.

| anonim_4396 explică (pentru Elianna):

Bine te-am regasit!"mai vorbim"!

| Mann02 a răspuns:

In general cu prezervativ contactul sexual ar trebui sa dureze mai mult happy