| chimic11 a întrebat:

Daca o fata e virgina si ii este introdusa sperma in vagin e insarcinata?

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Poate da, poate nu, depinde. Citește sexologie și vei afla răspunsurile corecte în acest domeniu.

| TeoPT a răspuns:

Categoric. Himenul are orificii pe unde iese menstruația, spermatozozii pătrund acolo imediat, mai ales dacă ajung direct în vagin.

Baftă

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu! cum sa ramana insarcinata virgina? asta este tare de tot!

| annkaa a răspuns:

Categoric da...biata fata

| Bubu_5492 a răspuns:

Ce dobitoc...rolling eyes

| Soricel_4135 a răspuns:

Deodata ce himenul acesteia nu s-a rupt nu! Nu este insarcinata. Insarcinata esti atunci cand spermatozoidul barbatului fecundeaza ovulele.