| r_2905 a întrebat:

Poti sa ramai insarcinata daca ajunge acel lichid sau sperma in vagin desi esti virgina?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da,, himenul are o perforatie destul de mare ca permite accesul spermatozoizilor daca acestia ajung pe vulva. Nu sunt multe cazuri, asa cum spune Ninicuta, ba chiar sunt putine, dar sigur e posibil.

Abh
| Abh a răspuns:

Au fost cazuri cand femeia a ramas insarcinata si la nastere s-a descoperit ca himenul era intact.

| Vizitiul a răspuns:

Daca himenul nu este penetrat, asta presupune ca esti virgina, nu ai cum sa ramai insarcinata!

| εїз a răspuns:

Da, logic ca ramai insarcinata daca sperma ajunge adanc in vagin.

| kaya a răspuns:

Nu va jucati cu focul si protejati-va, nu se stie niciodata ce surprize poti intampina.

| Kitty a răspuns:

Da, exista posibilitatea de a ramane insarcinata.

| ralucagld a răspuns:

Dpdv medical sunt f slabe sansaele dar ar fi bine sa nu te risti

| dana_7218 a răspuns:

Au mai fost astfel de cazuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca DA!

| ninicuta a răspuns:

Da desigur asa cazuri au fost multe