| KinekT a întrebat:

Daca o fata mi-a dat numarul de telefon, dupa aia eu am invitat-o la un suc.Ea a spus ca e ocupata zilele astea dar poate iesim... voi ce credeti ma va suna inapoi?

12 răspunsuri:
| alecsa91 a răspuns:

Poate fi un test din partea ei, sa vada daca esti interesat de ea intr-adevar. Si daca esti, o vei suna tu, nu ea! happy Ca e in interesul tau.
Succes!

| KinekT explică (pentru alecsa91):

Hmmmmm un test? Si cat timp poate insemna zilelel astea?

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Poate da, poate nu.laughing
Nu mai astepta sa faca ea pasul. Mai invit-o la un suc.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a dat numarul de telefon, inseamna ca te place si te va suna sa mergeti la un suc.

| Danysan a răspuns:

Daca a zis ca are treaba e posibil sa fie chiar asa.Dar daca o sa continue cu scuzele si datile urmatoare atunci nu e oki si ar trebui sa iti vezi de ale tale pentru ca e clar ca evita sa iasa cu tine asa mai subtil.Asteapta si vezi ce se mai intampla.Important e ca nu a zis nu.asa ca e posbil sa iesiti. seara faina.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Da inseamna da, poate inseamna nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insista in noaptea de halloween, poate cu o alta infatisare va iesi cu tine.

| NameHarris a răspuns:

Si daca va avea intentia asta pariu ca va uitalaughing)

| chazz a răspuns:

Ar putea sa te ocoleasca sau chiar are treaba, sun-o peste cateva zile, daca iti spune la fel, e clar.

| Lorde92 a răspuns:

Depinde de fata...

| sEnOkHs a răspuns:

Mai las-o cateva zile si incearca din nou sa iei legatura cu ea, tu trebuie sa o suni ca esti baiat nu ea ca fata

| Carla77 a răspuns:

Daca iti place de ea invit-o din nou pentru ca ea ca fata ii va fi rusine sa te sune happy Bafta