| ZagoLeeZ a întrebat:

Daca penisul meu in stare erecta are aproape 9 cm la 13 ani este bine?

Răspuns Câştigător
| trixiiie a răspuns:

Copilu, știi care e problema?
Vârsta. La 13 ani n-ar trebui să te intereseze mărimea penisului. La 13 ani, eu nu știam că ce am între picioare se folosește și la ce se folosește, credeam că e doar de design. Bine, impropriu spus. Și pentru că ești mic, o să-mi folosesc toate cuvintele cum știu mai bine: E prea devreme să te intereseze sexualitatea. Nu zic că nu e normal, sunt atâția alții. Dar e vârsta la care ar trebui să profiți de ultimele momente ale copilăriei și tot așa, nu să te întrebi dacă-ți mai crește sau nu.

Și uite-ți și răspunsul pe care-l căutai: o să mai crească și penisul, la fel cum și corpul tău o să crească până la o anumită vârstă. O să te dezvolți și tot așa.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Micut

| corbulalbrosu a răspuns:

Foarte foarte bine adica excelent, in ritmul acesta n-ai treaba daca mai tragi de ea se va lungi pana iti va ajunge la anus si atunci stii ce vei avea de facut cu el laughing

| Emilian65 a răspuns:

Este bine. Pana la 18 ani, mai creste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bine, cand o sa ai 100 de ani o sa fie de un metru penisul. un an in plus, un cm in plus la junior.

| Gerd a răspuns:

Eu am 13 cm si am 13 ani big grin

| manaila a răspuns:

Serios,atat de mic la varsta ta? NU iti face griji o sa mai creasca.